Sports Pickem (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Subject
pt: Assunto

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enable
pt: Ativar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Message
pt: Mensagem

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Send Email
pt: Enviar Email

en: Points
pt: Pontos

en: Send e-mail
pt: Enviar email

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: Week
pt: Semana

en: W
pt: O

en: Leaderboard
pt: Cabeçalho

en: Send email reminders
pt: Enviar lembretes por e-mail

en: Weeks
pt: Semanas

en: City
pt: Município/Concelho

en: Add User
pt: Adicionar Utilizador

en: Team
pt: Equipa

en: Teams
pt: Equipas

en: Post new forum topic.
pt: Publicar um novo tópico no fórum.

en: Timezone
pt: Fuso horário

en: Locked
pt: Bloqueado

en: Logo options
pt: Opções do logotipo

en: Choose
pt: Escolher

en: Pick
pt: Escolher
