Sports Pickem (7.x-1.8) - en to ro translation catalogue (28 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Enable
ro: Activare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Message
ro: Mesaj

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Points
ro: Puncte

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: Send e-mail
ro: Trimite mesajul

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Week
ro: Săptămână

en: W
ro: V

en: Stats
ro: Statistici

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Messages
ro: Mesaje

en: Post new forum topic.
ro: Introducere subiect nou forum.

en: Timezone
ro: Fus orar

en: Locked
ro: Blocat

en: Pick
ro: Alege
