Sports Pickem (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Locked
sr: Закључан
