Picture (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Groups
th: กลุ่ม

en: File
th: ไฟล์

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
