Picture (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Groups
bs: Grupe

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Picture
bs: Slika
