Picture (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Groups
et: Grupid

en: File
et: Manus

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Picture
et: Pilt

en: Link image to
et: Lingi pilt

en: Linked to content
et: Link sisule

en: Linked to file
et: Link failile

en: Nothing
et: Mitte midagi
