Picture (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Content
hi: सामग्री

en: Groups
hi: समूह

en: File
hi: फ़ाइल

en: Import
hi: आयात करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Picture
hi: चित्र

en: Automatic
hi: स्वचालित

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे

en: Linked to content
hi: सामग्री के लिए लिंक

en: Linked to file
hi: फाइल से लिंक हो गया.

en: Nothing
hi: कुछ नहीं
