Picture (7.x-1.1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Groups
ms: Kumpulan-kumpulan

en: File
ms: Fail

en: Save
ms: Simpan

en: Picture
ms: Gambar

en: Link image to
ms: Paut imej pada

en: Linked to content
ms: Terpaut pada kandungan

en: Linked to file
ms: Terpaut pada fail

en: Nothing
ms: Tiada apa-apa
