Picture (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Groups
sl: Skupine

en: File
sl: Datoteka

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Picture
sl: Slika
