Picture (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Picture
sq: Fotografia
