Picture (7.x-1.3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Groups
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: File
mr: फाईल

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Picture
mr: चित्र

en: Original image
mr: मूळ छायाचित्र
