Picture (7.x-1.3) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: File
my: ဖိုင်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Original image
my: မူလရင်းမြစ် ဓာတ်ပုံ

en: About
my: အကြောင်း

en: Nothing
my: တစ်ခုမှမဟုတ်
