Picture (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Content
ur: متن

en: Groups
ur: گروپس

en: Type
ur: قِسم

en: File
ur: فائل

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
