Picture (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: File
bn: ফাইল

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Picture
bn: ছবি
