Picture (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Groups
kk: Группалар

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Picture
kk: Сүрет
