Picture (7.x-1.4) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Content
os: Мидис

en: File
os: Файл

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
