Picture (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Content
te: సారము

en: Groups
te: సమూహాలు

en: File
te: ఫైల్

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Picture
te: చిత్రం
