Picture (7.x-1.5) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Type
am: ዓይነት

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ
