Picture (7.x-1.5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Groups
se: Joavkkut

en: Type
se: Šládja

en: File
se: Fiila

en: Save
se: Vurke

en: Picture
se: Govva

en: About
se: Birra
