Picture (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Groups
si: සමූහ

en: Type
si: වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Picture
si: පින්තූරය
