Picture (7.x-1.5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано
