Picture (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Groups
gu: જૂથો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Image styles
gu: ચિત્ર શૈલીઓ

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
