Picture (7.x-2.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: File
bn: ফাইল

en: Weight
bn: ভর

en: Picture
bn: ছবি

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
