Picture (7.x-2.10) - en to ca translation catalogue (32 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: File
ca: Fitxer

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Default
ca: Per defecte

en: Picture
ca: Imatge

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Original image
ca: Imatge original

en: create
ca: crea

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Caption
ca: Subtítol

en: Content title
ca: Títol del contingut

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Title text
ca: Text del títol

en: Sizes
ca: Mides

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Image styles
ca: Estils d'imatge

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Link image to
ca: Enllaça la imatge a

en: Nothing
ca: Res

en: Image Style
ca: Estil d'imatge

en: Fallback image style
ca: Estil d'imatge alternatiu

en: The text to use as value for the <em>img</em> tag <em>alt</em> attribute.
ca: El text que s'utilitzarà com a valor de l'atribut <em>alt</em> de l'etiqueta <em>img</em>.

en: The text to use as value for the <em>img</em> tag <em>title</em> attribute.
ca: El text que s'utilitzarà com a valor de l'atribut <em>title</em> de l'etiqueta <em>img</em>.

en: Breakpoint group
ca: Grup de punts de ruptura
