Picture (7.x-2.10) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: File
jv: Berkas

en: None
jv: Nihil

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Default
jv: Gawan

en: Picture
jv: Gambar

en: Custom
jv: Kostum

en: Original image
jv: Gambar asli

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: Image styles
jv: Gagrag gambar

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Link image to
jv: Tautna gambar nang

en: Nothing
jv: Ora ana
