Picture (7.x-2.11) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: File
az: Fayl

en: None
az: Yoxdur

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Default
az: Susmaya görə

en: Picture
az: Şəkil

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Caption
az: Başlıq

en: Title text
az: Başlıq mətni

en: Sizes
az: Ölçülər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Image styles
az: Şəkil üslubları
