Picture (7.x-2.11) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Picture
bs: Slika

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Alt text
bs: Alt tekst
