Picture (7.x-2.11) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: File
he: קובץ

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Picture
he: תמונה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Custom
he: מותאם

en: Original image
he: התמונה המקורית

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Content title
he: כותרת התוכן

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Title text
he: מלל הכותרת

en: Sizes
he: מידות

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Image styles
he: סגנונות תמונה

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Nothing
he: ללא
