Picture (7.x-2.11) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: File
ku: پەڕگە

en: None
ku: هیچ

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Picture
ku: وێنە

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Original image
ku: وێنەی ڕاستەقینە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Image styles
ku: شێوازی وێنە

en: Image style
ku: شێوازی وێنە

en: Link image to
ku: بەستەر بۆ وێنە

en: Nothing
ku: هیچ
