Picture (7.x-2.11) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: File
ps: دوتنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Picture
ps: انځور

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Caption
ps: نوم

en: About
ps: په اړه
