Picture (7.x-2.11) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Type
th: ประเภท

en: File
th: ไฟล์

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Picture
th: รูปภาพ

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Title text
th: หัวข้อ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Image styles
th: ลักษณะรูปภาพ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร

en: Breakpoint group
th: กลุ่มเบรกพอยต์
