Picture (7.x-2.11) - en to uk translation catalogue (62 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Type
uk: Тип

en: File
uk: Файл

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Default
uk: Базово

en: Picture
uk: Зображення

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: create
uk: створення

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Caption
uk: Підпис

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Sizes
uk: Розміри

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Custom caption
uk: Власний підпис

en: About
uk: Про модуль

en: Per page gallery
uk: Галерея через сторінку

en: Per post gallery
uk: Галерея через матеріал

en: No gallery
uk: Без галереї

en: Uses
uk: Використання

en: Image type
uk: Тип зображення

en: Your settings have been saved
uk: Ваші налаштування були збереженні

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Import code
uk: Імпорт коду

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Colorbox settings
uk: Налаштування Colorbox

en: Nothing
uk: Нічого

en: Image Style
uk: Стиль зображення

en: Per field in post gallery
uk: Галерея через поле у матеріалі

en: Per field in page gallery
uk: Галерея через поле на сторінці

en: Gallery (image grouping)
uk: Галерея (групування зображень)

en: How Colorbox should group the image galleries.
uk: Яким чином Colorbox має групувати галереї зображень.

en: Custom gallery
uk: Власна галерея

en: Fallback image style
uk: Резервний стиль зображення

en: Custom (with tokens)
uk: Власний (із замінниками)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
uk: Для підтримки замінників має бути встановлений <a href="@token_url">модуль Замінник</a>.

en: Administer Pictures
uk: Адміністрування зображень

en: Fallback Image style: @style
uk: Резервний стиль зображення: @style

en: Automatic fallback
uk: Автоматичне резервування

en: Automatic will use the first none empty value of the title, the alt text and the content title.
uk: Автоматично буде використане перше непорожнє значення заголовку, альтернативного тексту та заголовку матеріалу.

en: A picture mapping associates an image style with each breakpoint defined by your theme.
uk: Відповідність зображення пов'язує стиль зображення з певною точкою переходу, котра визначена у темі.

en: Breakpoint group
uk: Група точок переходу

en: Select an image style for this breakpoint.
uk: Оберіть стиль зображення для цієї точки переходу.

en: Please select at least one mapping.
uk: Оберіть принаймні одну відповідність, будь ласка.

en: Clone of !label
uk: Клон !label

en: Picture mapping
uk: Відповідність зображення

en: Picture mapping: @picture_mapping
uk: Відповідність зображення: @picture_mapping

en: All images on a page with the same gallery value (rel attribute) will be grouped together. It must only contain lowercase letters, numbers, hyphen and underscores.
uk: Будуть групуватися всі зображення сторінки з однаковим значенням галереї (атрибут rel). Це поле має містити лише  латинські літери нижнього регістру, цифри, дефіси та символи підкреслення.

en: The Picture module provides an image formatter and breakpoint mappings to output responsive images using the HTML5 picture tag. For more information, see the <a href="!picture">online documentation for the Picture module</a>.
uk: Модуль Зображення забезпечує форматер зображення та відповідності точок переходу до виведення адаптивних зображень за допомогою HTML5-теґу picture. Додаткову інформацію дивіться у <a href="!responsive_image">онлайн-документації про модуль Зображення</a>.

en: Defining picture mappings
uk: Визначення відповідностей зображень

en: Select a responsive image mapping.
uk: Виберіть відображення адаптивного зображення

en: Enter the value for the sizes attribute (e.g. "(min-width:700px) 700px, 100vw").
uk: Введіть значення для атрибуту sizes (приклади: "(min-width:700px) 700px, 100vw").

en: Fallback image style: @style
uk: Резервний стиль зображення: @style

en: The fallback image style to use
uk: Резервний стиль зображення, що використовується
