Picture (7.x-2.11) - en to vi translation catalogue (24 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Type
vi: Kiểu

en: File
vi: Tập tin

en: None
vi: Không có

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Default
vi: Mặc định

en: Picture
vi: Hình ảnh

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Original image
vi: Hình ảnh gốc

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Automatic
vi: Tự động

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Custom caption
vi: Chú thích tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Import code
vi: Nhập từ mã

en: Image styles
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới

en: Nothing
vi: Không có gì
