Picture (7.x-2.12) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: File
ast: Ficheru

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Default
ast: Predefiníu

en: Picture
ast: Imaxe

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu
