Picture (7.x-2.12) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: File
bg: Файл

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Default
bg: По подразбиране

en: Picture
bg: Изображение

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Image styles
bg: Размери на изображения
