Picture (7.x-2.12) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: File
el: Αρχείο

en: None
el: Κανένα

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Picture
el: Εικόνα

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Sizes
el: Μεγέθη

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Custom caption
el: Προσαρμοσμένη λεζάντα

en: About
el: Περί

en: Per page gallery
el: Ανά σελίδα συλλογή

en: Per post gallery
el: Ανά δημοσίευμα συλλογή

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Image styles
el: Στυλ εικόνων

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style

en: Nothing
el: Τίποτα

en: Breakpoint group
el: Ομάδα σημείων διακοπής
