Picture (7.x-2.12) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: File
hy: Ֆայլ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Picture
hy: նկար

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Original image
hy: Օրիգինալ նկար

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style

en: Nothing
hy: Ոչինչ
