Picture (7.x-2.12) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: File
km: ឯកសារ

en: None
km: គ្មាន

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Picture
km: រូបភាព

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ

en: Image styles
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Link image to
km: ភ្ជាប់​រូបភាព​ទៅកាន់

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Nothing
km: មិន​មាន
