Picture (7.x-2.13) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: File
gl: Ficheiro

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Default
gl: Predeterminado

en: Picture
gl: Imaxe

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Custom
gl: Personalizado

en: Original image
gl: Imaxe orixinal

en: create
gl: crear

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Caption
gl: Lenda

en: Automatic
gl: Automático

en: Title text
gl: Texto do título

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Image styles
gl: Estilos de imaxe

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Image style: @style
gl: Estilo de imaxe: @style

en: Nothing
gl: Nada
