Picture (7.x-2.13) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: File
is: Skrá

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Picture
is: Mynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Original image
is: Upprunaleg mynd

en: About
is: Um
