Picture (7.x-2.13) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: File
lt: Failas

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Custom
lt: Savitas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Nothing
lt: Nieko
