Picture (7.x-2.13) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: File
mn: Файл

en: None
mn: Байхгүй

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Picture
mn: Зураг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
