Picture (7.x-2.14) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
