Picture (7.x-2.14) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Picture
ne: तस्विर

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: मनचाहिदो
