Picture (7.x-2.14) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Picture
pa: ਤਸਵੀਰ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ
