Picture (7.x-2.14) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: File
sl: Datoteka

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Default
sl: Privzeto

en: Picture
sl: Slika

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Original image
sl: Prvotna slika

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
