Picture (7.x-2.14) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Picture
sq: Fotografia

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
