Picture (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: File
te: ఫైల్

en: Weight
te: భారం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Picture
te: చిత్రం

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
