Picture (7.x-2.5) - en to bo translation catalogue (22 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Picture
bo: པར

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Import code
bo: སྒྲིག་ཡིག་ནང་འདྲེན

en: Image styles
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Link image to
bo: པར་རིས་ཀྱི་སྦྲེལ་གནས

en: Nothing
bo: གང་ཡང་མེད
