Picture (7.x-2.5) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Default
kk: Стандартты

en: Picture
kk: Сүрет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі
